Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Aralık 2020

Püskürtme izolasyon havuz yalıtımı

Püskürtme izolasyon havuz yalıtımı, kaplama sistemleri uzman personelimiz ve mühendislerimiz havuz su izolasyon kaplama ürünlerinden olan sprey polyurea malzemesini tavsiye etmektedir.

Püskürtme su izolasyon kaplama havuz su yalıtımın da oldukça biz uygulamacı ekibi olarak şiddetle müşterilerimize tavsiye etmek deyiz. Püskürtme izolasyon olan malzeme yeni nesil su yalıtım ürünü olarak çift birleşeni olup özellikle ıslak hacimlerde ve havuz izolasyon yalıtım konusun da çok başarılı bir üründür.

Püskürtme su yalıtımı havuz izolasyon kaplamasın da uzun ömürlü ve havuz suyuna atılan asitlere de dayanıklı bir süper bir üründür. Havuz izolasyon malzemesi olan polyurea püskürtme makinesi ile yapılan 90C de ısıtılan 3 sn. de reaksiyon gösteren ve 1 veya 2 dk. donan bir yeni nesil su izolasyon kaplama ürünüdür.

Yüksek basınçla yapılan püskürtme su izolasyon malzemesi nd group inşaat firmamızdan ürünler hakkında detaylı bilgi ve uygulama fiyatı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Havuz su yalıtımı olan polyurea olimpik veya süs havuzları veya yüzme havuzları gibi püskürtme şeklin de yekpare olarak uygulama yaptıra bilirsiniz.

Püskürtme şeklinde yapılan havuz su izolasyonları yeni teknoloji ürünlerle nd group inşaat firmamız siz değerli müşterilerimize uygun ve kaliteli hizmetimiz vardır. Püskürtme yöntemiyle yapılan izolasyon kaplamaları hızla dünya genelinde kullanılmaktadır.

Püskürtme havuz su izolasyon kaplaması kalıcı ve uzun ömürlü su yalıtım sistemlerimizle hem fiyat hemde teknik bilgi için çağrı merkezimizi araya bilirsiniz. Püskürtme su yalıtımı hızlı kuruyan püskürtme su izolasyonu havuz su izolasyon kaplaması, püskürtme şeklinde yapıldığın da ek yeri oluşturmayan ve ısı köprüleri bulundurmayan havuz su izolasyon kaplama ürünüdür.

Bu ürün gelişmiş makine ekipmanlarıyla ve trafeze elektrik sistemiyle yapılmaktadır. Püskürtme ürünü A ve B kompenatlar dan oluşan havuz püskürtme su yalıtım teknolojisidir.

Etiketler:

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.