Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Aralık 2020

Havuz su izolasyon kaplama

Havuz su izolasyon kaplama, mozaik veya fayanslar dan su sızıntısını gideren tek püskürtme izolasyon sistemi polyurea kaplaması yapılmaktadır.

Havuz izolasyon su kaplaması sprey izolasyon malzemesiyle elde edilen uygulama da son teknoloji ürünlerle ve uygulama ile artık su izolasyon havuz izolasyonu kaplaması yapılmaktadır.

Havuz su yalıtımı elastik yapısı olan bir malzeme ile su yalıtımı yapılmaktadır. Havuz su izolasyon kaplamasın da sprey şeklin de yapılan havuzlarımız dan artık su kaçağına dur diyoruz.

Havuz izolasyon kaplamasıyla yapılan polyurea su izolasyon ile su sızıntılarıyla artık bu polyurea malzemesiyle mümkün olacaktır.

Sprey su izolasyon kaplaması, havuz su izolasyon kaplama polyurea malzemesiyle yüksek teknoloji makine sistemiyle yapılan su izolasyon kaplaması. Havuz malzeme fiyatı ile yapılan bu su izolasyon uygulama daha çok tüketicilerin cebinde kalacaktır.

Havuz su izolasyon kaplama, kredi kartlarına artık taksitle de yapılmaktadır. Havuz su yalıtım kaplaması sprey polyurea uygulamasıyla artık 15 yıl garanti verilmektedir.

Havuz su izolasyon kaplama yapılan bölgede daha uzun ömürlü ve daha kalıcı çözüm üretiyoruz.Havuz su izolasyon malzemesi sprey polyurea kaplaması havuzlar da ve diğer su izolasyonu yapılan bölgede 15 yıl su sızdırmazlık garantisi verilmektedir.

Havuz su izolasyon kaplaması, mozayik veya diğer zemin kaplamalarda havuz kimyasallarına dayanıklı ve %100 elastik ve 1 metre kareye 6 ton dayanıklı olan bir malzemedir.

Havuz su izolasyon kaplaması her gecen yılın bitiminde eski izolasyon malzemelerin yenilenmesiyle yeni bir bütçe hazırlanmasıyla başlar. Havuz su izolasyon kaplama gelişen teknolojiyle havuz kimyasallarına dayanıklı ve elastik bir malzeme üretildi adı polyurea.

Havuz su yalıtım kaplaması sprey izolasyon olarak yapılan havuz su izolasyonu artık kalıcı çözüm üretmektedir.

Etiketler:

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.