Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Mayıs 2020

Havuz Malzemesi Polyurea

Havuz malzemesi polyurea kaplama, ile koruma ettik derz dolguları konusunda göster gerçekten Eklendi mükemmel bir üründür ziyaretinde çok çeşitli uygulaması alanı mevcuttur. Sprey polyurea kaplamalar, GENELLİKLE beton erozyon aşınmaya karşı korunması SU izolasyonu amacıyla uygulanır ettik çeliğin Çok Hızlı Reaksiyon süresi, yüksek esneklik aşınma dayanımı özelliklerinden dolayı sprey polyurea’nın geleneksel malzemelere karşı bir çok avantajı vardır.

Polyurea’nın endüstriyel alandaki uygulamaları hızlı bir şekilde artmaktadır onu geçen gün kendine yeni bir uygulama alanı bulmaktadır ettik. Polyurea, yüksek basınçlı ettik ISITMALI Makineler ile geniş alanlara uygulanabilmesi yarısına taşınabilir hava ile çalışma tabancalar yardımı ile küçük alanlara da uygulanabilir.

Yüzey hazırlığı yapılması alanlara uygulanan poliüre çok hızlı reaksiyon  süresi Sayesinde, kısa surede kullanıma alınabilir tam yükleme Yapılabilir. polyurea kaplaması şu şekilde uygulanan yer şartları ettik.

Termal dayanım açık hava şartlarına dayanım nem hassasiyeti yoktur. Hızlı küllenme süresi yüksek aşınma dayanımı çevre dostu uçucu organik bileşen içermez yüksek kimyasal dayanım mükemmel çekme ve yapısal dayanım darbeye karşıdır.

Sprey polyure’yı tanıyalım nedir. ?
Sprey polyurea, A Bileşeni izosiyanatlar dan polyetheraminlerden OLUŞAN on iki Bileşeni püskürtme method ile uygulanabilen, hızlı küllenme özelliği sayesinde projeleri kısa surede kullanıma almaya imkan tanıyan, yeni Bir izolasyon sistemidir kaplama ettik ettik B Bileşeni Amin ettik. Polyurea SPESİFİK Bir kaplama ismi değil açıklamasıdır.

Polyurea Kaplama teknolojisinin bir polimer, ve, onarım derz dolgusu Konularında dünyadaki en son teknolojidir. Polyurea bilinen diğer malzemelere kıyasla, yalıtım kaplama kullanıma dayalı deformasyonları, problemleri sıfıra indirir.

Ucuz gibi görünen diğer yalıtım kaplama malzemeleri, özellikle prestij projelerinde, ileriye yönelik işletme maliyetlerini arttırmakla, ya da kendini yok etmekle kalmaz, yapılanların Diğer birimlerine geri dönüşü mümkün olmayan, ciddi hasarlar verir.

Eklendi bunun örnekleri ülkemizde maalesef halen yaşanmaktadır. Bu tür problemleri yok etmenin tek yolu problemi başlamadan bitirmektir. Bunun için doğru seçim; püskürtme yöntemiyle Uygulanan polyurea yapı kimyasalıdır. Poliüreler, püskürtme yöntemi ile uygulanmadığından dolayı, ek yeri oluşturmaz% 400’ün üstünde esneklik ziyaretinde mükemmel aşınma dayanımı Bir Arada sağlayan tek üründür.

Bu özelliğinden dolayı kaplaması Tekbir malzemeyle sağlanmış olur. Hızlı servise alına bilirliği Sayesinde Zemin’i ziyaretinde Yalıtımı su.; Zamanın çok Değerli Olduğu, otel, iş merkezi, fabrika v.b. projelerde müşterilerine Hızlı KESİN ÇÖZÜM sağlar. Teknik birimlerimizle irtibata geçiniz ettik. Poliüre Bir iz O Siyan-de Bileşeni ziyaretinde polyol KARIŞIM Sonucu Polimer İzolasyonu yoluyla sentetik reçine mix bileşeninin Reaksiyon Türkçe ürünü Olarak Elde edilen elastomer türüdür.

Yunanca ‘da Üre ουρίας – anlamına Gelirken Dar, politikalarını πολυ çok kelime anlamına gelir. Türkçe’mde poliüre Poliure Olarak Yunancadan geliştirilmiş Bir isimle bilinmektedir. Polyurea’nın bulunuş Yılları başlangıçta 1959’lara dayanmaktadır. O tarihlerde teoride geliştirilmişse de gerçekte hayata ciddi anlamda geçememiştir. O tarihlerde ilk Olarak tayt üretiminde, Kullanılan kopolimerler olarak da biliniyor.

İki bileşenli Poliure sentetik reçine mix ile elastomer Bir Reaksiyon Türkçe ürünü Olarak geliştirilmesi 1990’ın Başlarında somut şekilde gerçekleşmiştir. Polyurea Sprey, Hızlı şekilde Reaktif A.Ş. neme duyarsız Bir kaplama Özelliği, 6000 psi (40MPa) elastikiyet YÜKSEK çekme gücüne Sahip,% 500 uzama Üzerine elastik karbona en yakın, sert Bir kaplama sistemidir. Bu sistem bütünü, Alanında çığır açan Bir Buluş Olarak 21’inci yüz Yılda Yerini almıştır.

Hiç şüphesiz uzun yıllar Kullanımı devam edecektir. Polyurea sistemleri, sunduğu ayrıcalık ile Tüm zemin kaplama metotların Önüne geçmiştir. Bu sistem Sayesinde, su yalıtımına uzun yıllar KESİN ÇÖZÜM bulunurken zemin kaplamalarına daha Verimli Bir Yöntem sunmuş oluyor. Polyurea’nın Özelikleri Polyurea Hızlı küllenebilen% 100 katı, aromatik yapılı, esnek, iki bileşenli sprey Poliure malzemesidir.

Uygun şekilde hazırlanmış beton, metal yüzeylere uygulanabilir ettik. Son Derece Hızlı jel süresi Sayesinde 30°C ‘ye kadar uygulamalar için Uygundur. Birçok Uygulama sıcaklığında nem sıcaklığa duyarsızdır ettik. 13 saniye gibi çok kısa surede dokunma kuruması Sağlar, körlendikten Sonra 405% uzama 45 Shore D sertlik Sağları ettik.

Etiketler:

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.